Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Uye Fotograflari

Baska merak edenlerde vardır ama ankette herkes tek oy kullanabilio o yuzden foto ısterız avukat hanım :D

[attachment=283]Her yaşın kendine göre güzelliği var ,ancak yine'de şu an öğrenci olmak isterdim.

Sevgili Cort, yaş sınırlaması tabii ki de yok.Forum kurallarına uyan herkes bu siteye üye olabilir.SBS'de başarılar dilerim :)

Benimde yoktu ama koydum :D

Mustafa bey tesekkurler foto paylasımı ıcın=)

benim fotograf koymama gerek yok :) çünkü zaten ilgili yerlerde var :)

:) istanbul barosunun sitesine gir yaklaşık 7 sayfa falan özlem var avukat olarak , onları tara en güzeli benim :p

ilgili yer olarak "nüfus cuzdanı, ehliyet..vs" demedin Allahtan :D

:) yok artıkkk :) meraklı üye seni ne yapacaksın milletin fotoğraflarını :)

sadece merak :D amac bırbırımızı daha ıyı tanımak. bulusmaktan fln soz edıoruz bıde ıstanbulda.

ozlemb' Alıntı:
:) istanbul barosunun sitesine gir yaklaşık 7 sayfa falan özlem var avukat olarak , onları tara en güzeli benim :p

Ölme eşeğim ölme :rolleyes:

Ne biçim site yahu bu..Feleğim şaştı :D

gonzimmm' Alıntı:
Eklesemmi eklemesemmi acabaa :p
İnternette resim paylaşımından pekte hoşlandığım söylenemez ama katılım olursa bende katılırım :)
Zaten sadece üyelerimize açık forum.
.Ha cesaret,biz büyük bir aileyiz.

Geri