Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Uye Fotograflari

Ben de kendi resimlerimden 2 tane ekleyim.

Baro sitesinde olan resmim ile son halim :)

Facebookda beni de ekleyebilirsiniz.

[attachment=287]
burasıda belgrad ormanı. 18 yıllık istanbullu olmama ragmen ilk defa geçen pazar günü gittim ve çok beyendim harika bir ortam kuş sesleri ve gölün su sesi falan harika bi atmosfermiş.. İstanbullularla yazın buluşacaksak belgrad ormanında mangal yapmak guzel olablir :)

Bu da benden gelsin
mailto:/img11/9645/n6122779791475941512051.th.jpg

Arkadaşlar bilmeyenler açtığım konudan upload etmeyi öğrenebilir resimli

Kaan bana hiç yabancı gelmiyorsun. Seni bir yerden tanıyor gibiyim :)))

Yok gözüm ısırıyor gibi ama bıyıkları tanıyamadım onlar daha egzotik bir hava katmış kendisine :) Senin fotoğrafları göremedim Cihan arada sen de eklesen :)

:D bizzat tanıştığımızda görürsün inşallah genel bir ankara buluşması daha ayarlayacak zamanımız olursa

bakalım yakında olur mu bilmiyorum ama inşallah bir buluşma daha ayarlarız.. yaza da site çapında bir buluşma ayarlamayı düşünüyoruz :)

Site çapındaki iş olursa gayet güzel olur ama zor gibi gözüküyor

evet ama olursa katılmayı isteyen bayağ üye de var.. bakalım yaz bi gelsin de :)

Aragorn'u tarif etmek çok kolay, yolda yürürken Yüzüklerin Efendisindeki Elf'lere benzer birini görürseniz aha o Cihan kardeşimizdir. :)

:D yok abim ya saçları kestirdim biraz artık elf takılmıyorum hobbitlere döndüm :D

Geri