Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni 2. El akvaryum

Yem artıkları su kısmında birikip alg yapar 10-15 günde bir yıkayıp temizlemek gerekiyor.

Son düzenleme:
Evet 200 watt daha bugün sıfır aldım şuan hayvan uyuyor dediklerinizi yarın yaparım ama sanki çok fazla ısı kaybı oluyor akvaryumda çünkü ısıtıcı suyu sabitliyor 28 e fakat çok bi zaman geçmeden yine çalışıyor buna ne gibi bir çözüm bulabilirim akvaryum yerde olduğu için mi böyle dicem ama kalın halı var altında yanlarına strafor mu çeksem acaba?
Ben söyledim yer soguk olur yani yere yakın durması çünkü yerde hava sirkilasyonu daha cok oluyor. Altına sehpa koysanıza ikeadan alın iki tane

Odam evin en soğuk odası bir de Akvaryumun hemen solunda demir kapı var balkona açılan ordan da soğuk geliyor olabilir.

52 watt ampul hala gelmedi pazartesi gelicek gibi görünüyor.

Bir de tabana koyduğum şeyi aylardır hem rampada hemde kuru alan tabanında kullanıyorum erime veya koku hiç olmadı ama bir süre sonra alg oluyor.
Neden gidip balkona koydun odana niye koymuyorsun? Suyun gercekten 28 dereceyse o ortamda sürekli buharlaşr su ve balkonunda siyah küf oluşur

Neden gidip balkona koydun odana niye koymuyorsun? Suyun gercekten 28 dereceyse o ortamda sürekli buharlaşr su ve balkonunda siyah küf oluşur
1. Akvaryumun balkonda ne işi var Akvaryum odamda odamdan balkona açılan kapı var yukarıda ondan bahsettim.
2. Bende keyfi olsun diye yere koymadım akvaryum masası alacak para kalmadı hepsi akvayuma gitti o yüzden yere kurdum yani benimde aklıma geliyor sehpa almak.

1. Akvaryumun balkonda ne işi var Akvaryum odamda odamdan balkona açılan kapı var yukarıda ondan bahsettim.
2. Bende keyfi olsun diye yere koymadım akvaryum masası alacak para kalmadı hepsi akvayuma gitti o yüzden yere kurdum yani benimde aklıma geliyor sehpa almak.
Pardon yanlış anlamışımda, çalışma masan flan yok mu geçici koy üzerine?

Geri