Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Zavalli kaplumbagalar

Benim artık iş hafta içinde izinli olmamı sağlıyor. Farklı bir sistemde çalışıyorum. Bir ayar yaparız.

Cvp: Zavalli kaplumbagalar

cem' Alıntı:
sizinkilerde küçükmüş cem bey benimkiler 3 yaşlarındalar hemen hemen ama şimdide 12 cm felanlar  veteriner çok hızlı geliştiklerini iyi bakıldıklarını söyledi:)
hayvanlar bayağı ufak kalmış büyük olan benim son gelenlerle aynı boylardaymış onlar 5 yaşındaydı. şimdi 6 yaşında 10 cm'yi geçtiler.

benimkilerden ikisi 3 yaşında erkek biri 14.5 diğeri 16 küsür; diğer ikisi 7 yaşında dişi biri 18 cm diğeri 19 cm. dişileri 2 sene evvel 5-6 cm boylarında kötü koşullarda almıştım. erkeklerin yarısı kadardılar şimdi fark attılar. hayvanlar sağlıklı ve ortam güzel, ekipmanlarda tamsa coşuyorlar.

küçük erkek 7 cm civarları kulak enfeksiyonu geçirmişti. o süreçte boy uzaması durdu.

Sahiplendirme ilanlari gecerli yalniz buyuk hayvan sadece tek bakilabilir

alisarp ben alırım ama senin sistemin çok güzel ben aldığımda daha iyi sisteme gelmiş olmayacaklar bende bu sistemi 1-2 yıl kadar kullanırım gibime geliyor fotografı var mı küçük olanın hemen hemen benim ki ile aynı durum da gibi

Kucuk hayvan ozge hanima sahiplendirilecektir

Azog yani en kucuk olan sahiplendirilmişti, yavru kaplumbagalar icin olan ve elimde bulunan jbl rugil yemi isteyene ucretsiz verecegim, istanbul ici

Arkadaslar hic kullanilmamis 250 lik calcil ile herhangi bir yem istanbul ici degismek isteyen var mi ? (ozellikle mineral)
Birde mineral isteyen var mi acaba bu ayin sonunda skt dolacak.

Geri