Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tatile giderken kaplumbağayı evde bırakınca neler yapılabilir

Cvp: Tatile giderken kaplumbağayı evde bırakınca neler yapılabilir

Cihaz aşmış. Bir hazneye raffy p koy, bir hazneye raffy I. Ayrıca birbirinden farklı tur ayarlayarak yem oranını istediğin gibi verebiliyorsun.

bende o hadiseyi sevdim zaten. çift hazneli görmemiştim. fiyatı hakikaten iyidir. kendi markası olan ısıtıcıyı geçtim düşük güçlü dış filtresinden bile pahalı olabilir.

Bu Yem makinesi son derece kullanışlı gerçekten e tabi ona göre de fiyat olmuş :) Bizimkileri şartlasam sağdan gelen yemleri biri soldan gelen yemleri diğeri yese ne güzel olur :)

mailto:/urun_detay.aspx?urn=16631&ad=eheim-3582-twin-feeder-ikili-otomatik-yemleme-makinesi
Fiyat burada Cem :)

AEK' Alıntı:
mailto:/urun_detay.aspx?urn=16631&ad=eheim-3582-twin-feeder-ikili-otomatik-yemleme-makinesi
Fiyat burada Cem :)

http://www.ebay.com/chp/Feeders-/63034

hocam buradan mi alsam acaba ? Gec gelsin onemli degil? Fiyat daha uygun gibi ? Toplam 40 tl gitse kargo falan , 25 de yemler daha ucuza gelecek gibi? Gerci yemler de kargo ile 30 olacak 70 tl toplam olacak. Ama ayni seyleri alsam juenden 108 tl yapiyor?

barış bu makinaların markasıda biçimi de farklı.

emre dedim ya dış filtre parası diye. bunu canın acımadan ancak almanyada yaşayan birine aldırıp getirtirsin.

cem' Alıntı:
barış bu makinaların markasıda biçimi de farklı.

emre dedim ya dış filtre parası diye. bunu canın acımadan ancak almanyada yaşayan birine aldırıp getirtirsin.

Resun 2005, juende de var hocam nasil farkli ? Linkte farkli bir urun mu cikti acaba?

ben trixie yi diyorsun sandım. onun ön yapısı biraz farklı.

cem' Alıntı:
ben trixie yi diyorsun sandım. onun ön yapısı biraz farklı.

Juende bu urun daha pahali. Burdan daha uyguna gelecek hocam. Hem stick yem için de uygun. Kullananlarin yorumuna baktim e-bay'de. Onlar da olumlu demisler. Napayim alayim mi yoksa hic ugrasma yurt disi arizali falan cikar juen'den al gec mi diyorsunuz?

yurtdışından gelmesi sorun değilde bizim gümrük sıkıntı çıkarır mı. ben arkadaşlar vasıtasıyla yurtdışında araba ile ilgili ürünler almıştım. ücretleri bölüşmüştük.

şimdi aklıma geldi yurtdışı özellikle amerikadan gelen ürünlerde şu sorun var alacağın ürünün gönderecek firmanın çalıştığı kargo firmaları Türkiye ile çalışmıyorsa alamıyorsun. özellikle california taraflarındaki firmalar gönderi yapmıyor.

cem' Alıntı:
yurtdışından gelmesi sorun değilde bizim gümrük sıkıntı çıkarır mı. ben arkadaşlar vasıtasıyla yurtdışında araba ile ilgili ürünler almıştım. ücretleri bölüşmüştük.

şimdi aklıma geldi yurtdışı özellikle amerikadan gelen ürünlerde şu sorun var alacağın ürünün gönderecek firmanın çalıştığı kargo firmaları Türkiye ile çalışmıyorsa alamıyorsun. özellikle california taraflarındaki firmalar gönderi yapmıyor.

Walla sıkıntı çikmaz diye dusunuyorum ama. . E bay sonucta. World wide yaziyorsa sorum olmamasi lazim. Aktif kullandigim baska bir forum var. Oradakiler bu tarz konularda kesin tecrubelidirler. Orada bir sorayim bakalim...

parayi da zaten altin almistim onlari bozdurup alacaktim yem vs. falan.. altin da yukseldi şu siralar. Juen'den de alabilirim ama bir sorayim o forumdaki cevaba gore hareket ederim.

[Forum ismi vermek yasak mi bilmiyorum o yuzden vermedim :) ]

Geri